Ako prebieha nábor a výber

Je pre nás veľmi dôležité, aby sme Vás pri výberovom konaní poznali skutočne dôkladne. Preto sa výberové konanie skladá z niekoľkých kôl, behom ktorých sa zoznámite nielen s kolegami z náboru, ale tiež s niektorými manažérmi centrály a riaditeľmi našich obchodov. 

Potom, ako vyplníte a zašlete nám on-line prihlášku spolu so životopisom, tieto starostlivo preštudujeme a tých, ktorí spĺňajú požiadavky čaká test z anglického jazyka. Po telefóne ešte raz prejdeme všetky údaje z elektronickej prihlášky a krátko vyskúšame vašu angličtinu. 

Ďaľším kolom je osobné stretnutie. Chceme sa dozvedieť viac o Vašich znalostiach, skúsenostiach i ambíciách. Chápeme, že rovnako ako my, i Vy v túto chvíľu vediete svoje „výberové riadenie“. Využite preto tento priestor na 100% a opýtajte sa, čo Vás zaujíma! 

Následne absolvujete testovanie na verbálne a neverbálne schopnosti a abstraktné myslenie. Posledným krokom k vstupu do programu je Assessment centre. Je to Vaša príležitosť ukázať, v čom vynikáte. V zadaných úlohách je niečo pre každého, či už ste zdatný analytik, tímový hráč alebo skvelý rečník. 

Nástupná mzda pre vybraných úspešných kandidátov Bratislavský kraj 1250,- Eur, ostatné kraje Slovenska od 885,- Eur.

Tým, ktorí najlepšie uspejú a preukážu svoj potenciál ponúkneme možnosť, aby svoju kariéru odštartovali v Tesco!

Prihláste sa do programu

Prihláste sa do Graduate programu a naplňte tiež svoj príbeh!

Prihláste sa do programu

Kontakt

Tesco Stores SR a.s.
Centrálna kancelária
Kamenné nám. 1/A
815 61 Bratislava

Webová stránka http://tesco-graduates.sk je určená študentom a absolventom vysokých škôl. Pokiaľ už máte pracovné skúsenosti a záujem o konkrétnu ponuku, navštívte portál Profesia.sk, kde sú uverejnené aktuálne voľné pracovné pozície.

Copyright 2013 TESCO STORES SR, a.s.